SALA BILARDOWA

Klub bilardowy Maximus to miejsce gdzie bilard przestaje być zwykłą rozrywką, a staje się pasją...

Klienci mają do dyspozycji osiem pełnowymiarowych stołów WiK Olimpic III, na identycznych stołach rozgrywane są najważniejsze zawody bilardowe w kraju. Pasjonaci gry w bilard nie znajdą lepiej wyposażonego miejsca do podnoszenia swojego poziomu sportowego.

Połączenie drink baru, komfortowych sof oraz klubowej muzyki powoduje, że klub stanowi idealne miejsce do zabawy nie tylko dla miłośników bilarda.

 

POOL-BILARD

Celem gry jest trafianie bilami do łuz (kieszeni) za pomocą kija. Rozgrywka toczy się na pokrytym suknem stole. W grze uczestniczą dwie osoby lub pary.

Istnieje wiele gier bilardowych, których zasady różnią się rozmiarami stołu, liczbą używanych bil, itp. Najpopularniejszy jest amerykański pool-bilard.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Stoły do pool-bilarda WiK Olimpic III (9-ft) posiadają wysokiej klasy bandy ARTEMIS oraz wyłożone są światowej klasy suknem SIMONIS.

Dopełnieniem są profesjonalne bile ARAMITH (na życzenie również zestaw do snookera) oraz wysokogatunkowa kreda.

AKADEMIA BILARDOWA

Początkujący gracze mogą zgłębić tajniki gry i podnieść swoje umiejętności w ramach lekcji z licencjonowanym instruktorem, Mistrzem Polski 2017 który od lat regularnie startuje w najważniejszych zawodach bilardowych w kraju i za granicą.

Cena 150zł za 3 godziny szkolenia! (koszt wynajęcia stołu w cenie)