W ramach cyklu Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2013 odbędą się w naszym Klubie Mistrzostwa Bydgoszczy w Pool Bilard w odmianę 8-bill
Do Klubu Bilardowego Maximus przyjadą najbardziej utytuowani zawodnicy by walczyć o punkty w rankingu ogólnopolskim.

 

 Klub bilardowy „Maximus” będzie areną turnieju bilardowego z cyklu Grand Prix Polski - Wik Pol Tour Mistrzostwa Bydgoszczy w 8 bil.

Turniej w Bydgoszczy będzie pierwszą impreza tej rangi, która kiedykolwiek odbyła się w naszym mieście. Do naszego miasta zjedzie ponad 100 bilardzistów z całego kraju, w tym złoty medalista mistrzostw Europy 2013 Mateusz Śniegocki, mistrz świata juniorów Marek Kudlik, mistrzyni świata juniorek Oliwia Czupryńska, zwycięzca World Pool Masters Karol Skowerski oraz Bartosz Czapski, reprezentujący klub Maximus Bydgoszcz, srebrny medalista turnieju Challenge Cup 2009 Wielka Brytania.

Bilardziści z całego kraju będą walczyć o ostatnie punkty, jakie można zdobyć w tym sezonie i o miejsca w rankingu Polski. Można spodziewać się wielkich emocji i zaciętej rywalizacji. Na zawodnika, który w tym sezonie uzyskał największą liczbę punktów w ogólnej klasyfikacji czeka Chevrolet Spark. Pula nagród w turnieju wynosi 5 tysięcy złotych. Impreza odbędzie się pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego.

 

 

W ramach cyklu Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2013 odbyły się w naszym Klubie Mistrzostwa Bydgoszczy w Pool Bilard w odmianę 8-bill
Do Klubu Bilardowego Maximus przyjechało 80 najbardziej utytułowanych zawodników by walczyć o punkty w rankingu ogólnopolskim.
Dla Bilardzistów z Bydgoszczy i okolic była to kolejna okazja by sprawdzić się w grze z najlepszymi zawodnikami z całej Polski.

Zwycięzcą Turnieju został Tomasz Kapłan - GRATULUJEMY :)

 

Mecze rozpoczną się o godz. 10.00. Rejestracja zawodników zakończy się o godz. 9.30. Prosimy o przybycie do klubu najpóźniej do godziny 9.15. Po tej godzinie lista zostanie uzupełniona o zawodników, którzy nie znajdą się na liście startowej.

NAGRODY FINANSOWE: 5.000 zł + puchar i medale

1 miejsce - 1.200 zł, 2 miejsce - 800 zł, 3 miejsca - 500 zł, 5-8 miejsca - 300 zł, 9-16 miejsca - 100 zł.


Zasady obowiązujące na zawodach GPP WiK POL TOUR określone są w regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński